Scolari Feneri umutlandırdı

Scolari Feneri umutlandırdı
Fenerbahçe'nin peşinden koştuğu Scolari, Portekiz'in 2 yıllık sözleşme yenileme teklifini kabul etmedi.Abone ol

Record gazetesi, "Scolari, Fenerbahçe ile masaya oturabilir" başlığını attı. Brezilyalı hoca ise İngiltere maçından sonra kararını vereceğini açıkladı

Fenerbahçe Yönetimi'nin ısrarla takımın başına getirmek istediği Felipe Scolari, Por השתלת שיער בטורקיה tekiz Futbol Federasyonu'nu şoke etti. Brezilyalı hoca, federasyondan aldığı 2 yıllık yeni kontrat teklifini, "31 Temmuz'da sözleşmem bitiyor ve nikah tazelemek istemiyorum" diyerek geri çevirdi.
Scolari'nin bu cevabı karşısında şaşkına dönen Portekiz basını, tecrübeli hocanın, Fenerbahçe ile anlaşabileceğini yazdı. Menajeri Gilmar Veloz ise Portekiz'in Scolari'yi 2008 Avrupa Şampiyonası'na kadar görevde tutmak istediğini, ancak tecrübeli teknik adamın bu teklifi askıya aldığını söyledi.

'Öyle gerekiyordu'
Portekiz'de yayınlanan Record gazetesi, "Scolari bu hafta Fenerbahçe ile masaya oturabilir" başlığı altında verdiği haberde, Brezilyalı hocanın, Portekiz'in başındaki günlerinin sayılı olduğunu iddia etti.
Arjantin'in dünyaca ünlü yıldızı Maradona da, tecrübelerini bir Türk takımıyla paylaşmak istediğini ifade etti. Teknik direktörlüğe soyunan futbol dünyasının ünlü ismi, "Ortega'nın takımına gitmek isterdim" diyerek teknik adam arayan sarı - lacivertlilere mesaj gönderdi.

Haber: Mehmet Çiftci
Kaynak: www.milliyet.com.trKategori : SPOR