Toledo Kayserisporda

Toledo Kayserisporda
Kayserispor'un Real Zaragoza'dan transfer ettiği Paraguaylı Oscar Toledo, Kayseri'ye geldiAbone ol

Kayserispor'un Real Zaragoza'dan transfer ettiği Paraguaylı Oscar Toledo, milli takımının Dünya Kupası'ndan elenmesinin ardından Kayseri'ye geldi. 30 yaşındaki oyuncu, yarın resmi s çiçek siparişi özleşme imzalayacak.

Toledo, Kadir Has Tesisleri'nde genel menajer Süleyman Hurma tarafından karşılandı. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Toledo, Kayserispor'da top koşturacak olmasının kendisini mutlu ettiğini ve başarılı olmak için geldiğini söyledi.

Dünya Kupası maçlarını değerlendiren tecrübeli sol kanat oyuncusu, "Paraguay olarak bir üst tura çıkamadığımız için üzgünüm. Almanya'ya giderken bir üst tura çıkmayı planlıyorduk, olmadı" dedi.

Sakatlığının nüksetmemesi için yedek beklemeyi tercih ettiğini, bunda Kayserispor'a gelecek olmasının ve İntertoto maçlarının da etkili olduğunu ifade eden Toledo, hangi takımı favori gördüğü şeklindeki soruya, "İzlediğimiz maçlar içerisinde iki takım dikkatimi çekti. Bunlardan biri Arjantin, diğeri ise İspanya. İspanya'nın olmasını çok istiyorum" yenıtını verdi.Kategori : SPOR