Vurdukça Yimpaş büyüyor

Vurdukça Yimpaş büyüyor
Yimpaş Holding'in Başkanı Dursun Uyar, şirketine yönelik iddialara ilginç cevaplar verdi.Abone ol

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar, 10 yıldır uğraştıkları halde Yimpaş'ı yıkamadıklarını belirterek, "Onlar vurdukça Yimpaş büyüyor" dedi.

Uyar, "Ama bu millet her zaman mazlumdan yanadır. 1997 yı liposuction lındaki furyadan sonra o kadar katılımlar oldu ki biz hisse senedi yetiştiremez olduk. Almanya'da kurduğumuz şirket aracılığıyla topladığımız 180 milyon markı Türkiye'ye getirmek istedik. Ancak bir türlü prosedürleri aşamadık. O zaman biz de Türki Cumhuriyetlere yöneldik" dedi.

SPK AYAKLARIMIZA KELEPÇE VURDU

Öğretmen olarak tek başına yola çıktığını ifade eden Uyar, "25 yıldır bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. 1997 yılından itibaren malum süreç başlatılmamış olsaydı, adım adım görünmeyen SPK ayaklarımıza kelepçe takmasaydı, önümüzü açsaydı bugün en az 1 milyondan fazla ortağı olan Edirne'den Van'a her yeri kalkındıran bir modeldik" diye konuştu.

ALLAH YOLUMUZU AÇIYOR

Gelecekteki iktidarların Yimpaş'ın önünü açmaya mecbur kalacaklarını savunan Dursun Uyar, "Cenab-ı Hak 'Size yol açıyoruz' der gibi o basını da üstümüze salarak haksız hücumları da geri püskürterek Yimpaş'ı 1 aydır 1 numara olarak gündeme oturttu" dedi.Kategori : EKONOMİ