Sezerden Ecevit müjdesi

Sezerden Ecevit müjdesi
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Ecevit'in durumunda gelişmeler olduğunu açıkladı!Abone ol

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde halen tedavisi sürmekte olan DSP Onursal Başkanı Bülent Ecevit'te ameliyattan sonraki gelişmelerin kendilerini umutlandıran nitelikte olduğunu söyledi.

Cumhuriyet hipnoz in ve Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) 83. yılı münasebetiyle ATO tarafından verilen kokteyle katılan Zeki Sezer, Ecevit'in sağlık durumu ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Sezer, bu konudaki sorular üzerine, "Sayın Ecevit'in ameliyattan sonraki gelişmeleri bizi umutlandıracak nitelikte. Doktorların da bugün gelinen noktada umutlarının arttığını görüyoruz. Bu da sevindirici" dedi.

Ecevit'in küçük küçük kıpırtılara, küçük acılara, uyaranlara tepkiler verdiğini belirten Sezer, bunları olumlu olarak değerlendirdiklerini bildirdi.

Bir gazetecinin, "Rahşan Hanım hastanede mi?" sorusu üzerine de Sezer, "Evet hastanede sürekli kendisi ile beraber hastanede kalıyor. Rahşan Hanım son derece metin, aynı zamanda umutlu" dedi.

DSP Genel Başkanı Sezer, bu konudaki bir başka soru üzerine de doktorların bu tür rahatsızlarda tedavi sürecinin uzun sürebileceğini ifade ettiklerini anlatarak, GATA yöneticileri ve doktorlarına da Ecevit'in sağlığını gösterdiği özenden dolayı şükranlarını sundu.Kategori : POLİTİKA