Beraberlik ikisine de yaramaz

Beraberlik ikisine de yaramaz
İki ezeli rakip kozlarını İnönü Stadı'nda paylaşıyor. Beraberlik ikisine de yaramıyor. İşte ideal onbirler.Abone ol

Beşiktaş ile Galatasaray, şampiyonluk için yol ayrımına geldi. "Olmak ya da olmamak" arasında tercihini kullanacak olan iki ekibin derbisinde kazanan devam edecek, kaybeden ikincilik şansını bile tehlikeye atacak. Beraberlik iki ekibin de işine gelmiyor

Geçen sezonun aksine bu yıl breast augmentation turkey prices iç sahada başarılı sonuçlar alan Beşiktaş, kendi sahasındaki son 8 resmi maçı kazandı. Galatasaray ise dış sahada sorunlu göründü. Cim - Bom, deplasmandaki 10 karşılaşmanın 2'sinde galibiyet alabildi.

Kuş uçmayacak!
İnönü Stadı'ndaki karşılaşma için yoğun güvenlik önlemi alacak olan İstanbul Emniyeti, maçta 2 bin 634 polisin görev yapmasını kararlaştırdı. Ayrıca ev sahibi Beşiktaş da 300 özel güvenlik elemanıyla tribünlerin nabzını tutmaya çalışacak. Derbide 84 kamera da stadı ve tribünleri gözetim altında tutacak.

Stat kapılarının 15.00'ten itibaren açılacağı açıklanırken, bileti olmayan taraftarların, stat çevresinde oluşturulacak dış arama noktasından içeri alınmayacağı vurgulandı. Stat dışında karaborsa veya elden bilet satışına da güvenlik kuvvetleri tarafından izin verilmeyecek.

Kadrolar

BEŞİKTAŞ
Runje, Ali Tandoğan , İ.Toraman, Baki, İ. Üzülmez, Delgado, Koray, Serdar, Ricardinho, Bobo, Nobre

GALATASARAY
Mondragon, Sabri, Emre (Song), Tomas, Ergün, Okan, Ayhan, M.Güven Arda, Necati, H.Kabze (Ü.Karan)

STAT: BJK İnönü, SAAT: 19.00
HAKEM: Fırat Aydınus, YAYIN: Lig TV
SAKAT: Gökhan Zan, Kleberson (Beşiktaş), Orhan Ak, Cihan (Galatasaray)Kategori : SPOR