Gençlerin yarışı ölümle bitti

  • Ana Sayfa
  • Gençlerin yarışı ölümle bitti
Gençlerin yarışı ölümle bitti
Ankara'da doğum günü partisinden çıkan Bilkent Üniversitesi öğrencisi gençlerin yarışı kanlı bitti.Abone ol

Başkent'te gece saatlerinde doğum günü partisinden çıktıkları öğrenilen Bilkent Üniversitesi öğrencisi gençlerin yarışı kanlı bitti.

Eskişehir yolu üzerinde aşırı sürat nedeniyle meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybederken, 4 tütsü kişi de yaralı olarak hastanelere sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre Ankara-Eskişehir Karayolu Diyanet İşleri Başkanlığı önünde meydana gelen kazada, Burak Tüfekçi'nin kullandığı 55 FB 045 plakalı otomobil, Emre Elma yönetimindeki 06 YES 049 plakalı araçla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle kontrolden çıkan araç daha sonra karşı şeride geçerek Serdar Bozkurt'un idaresindeki 06 S 9139 ve Ahmet Arda'nın kullandığı 06 JR 349 plakalı otomobillere çarptı.

Kaza sonucu İstanbul Üniversitesi öğrencisi olduğu öğrenilen Funda Serin (22) kaldırıldığı Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde, Bilkent Üniversitesi öğrencileri olduğu öğrenilen Kağan Gürşen (21) ve Açelya Yumak (21) ise kaldırıldıkları Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatlarını kaybetti. Kazada yaralanan Burak Tüfekçi (21), Emre Elma (20) ve Çağlar Fırat (21) ise Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, yaralılardan Burak Tüfekçi'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ve yoğun bakımda tedavisine devam edildiği öğrenildi.Kategori : GÜNCEL