Ninja Kaplumbağalar döndü

Ninja Kaplumbağalar döndü
Bu hafta yerli film yok. Gösterime giren 4 filmde şiddet, macera, dram ve animasyon sahneleri bolca mevcut.Abone olBu hafta dört yeni film gösterime giriyor.

'Apocalypto'

Mel Gibson'ın yönettiği filmde Dalia Hernandez, Mayra Serbulo, Gerardo Taracena rol alıyor.

Aksiyon-Macera türündeki filmde Maya Uygarlığı İspanyol işgali altındadır. Bu büyük uygarlığın yöneticileri çöküşü engelleyebilmek ve işgalden kurtulabilmek için daha fazla tapınak yaptırıp, tanrılara daha fazla kurban vererek sorunları engellemeye çalışmaktadırlar.

Kurban olarak seçilen Jaguar Paw hayatından vazgeçmek istemez. Bu duruma karşı çıkar ve kaderiyle yüzleşir.

'Altın Çiçeğin Laneti'

Yimou Zhang'ın yönettiği filmde Jay Chou, Yun-Fat Chow, Li Gong rol alıyor.

Aksiyon - dram türündeki fi abdominoplasty turkey prices lm 10'uncu yüzyılda Çin'de, Kral (Yun – Fat Chow), Kraliçe (Li Gong) ve üç oğlunun hikâyesini anlatıyor. Filmde, güç dengelerinin nasıl kolayca altüst olabileceği gözler önüne seriliyor. İhanet, yalanlar ve tutku, Kralı Kraliçeye, babayı oğullarına düşürüyor.

'Söz ve Müzik'

Marc Lawrence'ın yönettiği filmde Hugh Grant, Drew Barrymore , Scott Porter rol alıyor.

Duygusal-komedi türündeki filmde Alex Fletcher, 80’lerin pop starıyken bugün, panayırların ve eğlence parklarının nostalji stantlarında şarkı söylemek zorunda kalan, işi bitmiş bir müzisyendir.

Karizmatik ve yetenekli Alex, pop divası Cora Corman’ın ona bir şarkı yazıp kendisiyle düet yapması teklifinde bulunmasıyla piyasaya geri dönme şansı elde eder; ancak bir sorun vardır: Alex yıllardır tek bir şarkı bile yazmamıştır, aslında hiç şarkı sözü yazmamıştır…

Ama birkaç gün içinde bir hit şarkı çıkarmak zorundadır. Alex’in tuhaf bir çekiciliğe sahip çiçekçisi Sophie Fisher’ın sözcükleri kullanmadaki becerisi, şarkı yaratmakta sorun yaşayan Alex’te bir ışık yakar.

Yeni şöhret olmuş romancı Sloan Cates’le yaşadığı kötü ilişkinin yaralarını sarmakla uğraşan Sophie ise herhangi biriyle, hele hele bağlanma konusunda fobi yaşayan Alex’le işbirliği yapmaya isteksizdir.

'Ninja Kaplumbağalar'

Kevin Munroe'nun yönettiği film animasyon türünde.

Son maceralarında düşmanları Shredder’ı öldürdükten sonra birbirlerinden kopan Ninja Kaplumbağalar, hayatlarını kazanmak için ayrı ayrı yollara sapmışlardır.

Leonardo, ustaları Splinter’ın isteği üzerine bir dünya turuna çıkmış, ancak bilinmeyen bir yerde inzivaya çekilerek geri dönmemiştir.

Raphael gece olduğnda adi suçluların peşine düşen başına buyruk, maskeli bir kahramana dönüşmüştür. Michaelangelo partilerde çocukları eğlendirmeye başlamış, Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaya başlamıştır.

Tüm bunlar olurken, usta Shredder New York’ta gerip olayların başgösterdiğini fark eder.

Bir teknoloji şirketinin sahibi zengin iş adamı Max Winters, antik çağlardan kalmış bir orduyu tekrar hayata geçirip tüm dünyayı ele geçirmeyi hedeflemektedir.

Üstelik, kaybettiği ustası Shredder’ın izinden giden Karai ve Foot Klan’ın da desteğini yanına almıştır. Ninja Kaplumbağalar; tekrar bir araya gelip kötülere karşı tek yumruk halinde savaşabilmesi için, eski dostları April ve Casey Jones’un da desteğine başvuracaktır.

Kategori : MAGAZİN